Sklep stacjonarny

Nasz stacjonarny sklep mieści się w Tarnowie przy ul. Pułaskiego 91

 

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek-piątek: od 9.00 – 16.00
W soboty sklep jest nieczynny. 

Tutaj znajdziecie  materiały do twórczości plastycznej, rękodzielniczej, hobbystycznej. Posiadamy szeroki wybór serwetek i papierów do dekupażu oraz preparaty do tej techniki zdobniczej. Przygotowaliśmy zestaw przedmiotów do zdobienia z drewna,  sklejki i płyty MDF. Są to np. kasetki, szkatułki, kuferki, deseczki i zawieszki dekoracyjne, koszyczki, stojaki na biżuterię, kolczyki, elementy bransoletek, ramy do luster.

Na półkach znajdziecie piękne papiery do scrapbookingu przydatne również do tworzenia kartek, zaproszeń ślubnych itp. Ofertę tę wzbogacają wycinane laserowo elementy z białej tektury służące do tworzenia oryginalnych zdobień. Do działania w tej technice przydatne będą również oferowane przez nas dodatki dekoracyjne (np.koraliki, wstążeczki, kwiatki akrylowe, serduszka atłasowe) oraz narzędzia typu dziurkacze i nożyczki ozdobnie tnące. Tworzenie w technice scrapbookingu ułatwią przygotowane gotowe, tekturowe bazy do ozdabiania w formie albumów.

Oferowane przez nas formy styropianowe umożliwią tworzenie  dekoracji okolicznościowych przy wykorzystaniu dodatków florystycznych oraz innych technik zdobniczych (np. dekupaż, quilling).

Sklep jest zaopatrzony w podstawowe materiały do twórczości plastycznej, takie jak: farby, pędzle, bloki, papiery, kleje, tektury, bibuły, kartony. Staramy się uzupełniać na bieżąco tę ofertę pod kątem wymagań profesjonalnych twórców.

Asortyment towaru chcemy dostosowywać do Waszych potrzeb i oczekiwań. Pragniemy, aby sklep oferował kompleksowe zaopatrzenie dla „artystycznie zakręconych”, twórczych osób. Serdecznie zapraszamy!

 lokal_ październik 2015