Nasz zespół

Centrum Arabeska powstało w 2011 r. Od początku istnienia działalność firmy ukierunkowana była na sprzedaż artykułów do twórczości hobbystycznej i artystycznej oraz  na prowadzenie szkoleń z zakresu różnorodnych technik plastycznych. Jednak najważniejszym celem było, aby Arabeska stała się miejscem przyciągającym aktywne osoby, ułatwiającym im realizowanie twórczych pasji i odkrywanie nowych obszarów zainteresowań w dziedzinie tworzenia. Te założenia realizuje teraz zespół w składzie:

E.Czas_Arabeska_3

Elżbieta Czas – właścicielka i założycielka firmy. Nauczyciel dyplomowany, edukator, długoletni pracownik Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Ze względu na swoje doświadczenie pedagogiczne specjalizuje się w technikach wykorzystywanych do pracy w szkole. Pasjonatka tkaniny dekoracyjnej, sztuki ogrodów i układania kwiatów. Pokochała Powertex i inne techniki zdobnicze, jak np. dekupaż. Swoje umiejętności doskonaliła na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego, na szkoleniach we Włoszech oraz na licznych kursach w kraju

Gosia

Małgorzata Czas-Gronowska  – pasjonatka dekupażu, interesuje się również innymi technikami zdobniczymi oraz scrapbookingiem i malowaniem na jedwabiu. Jej prace cechują się dokładnością i perfekcyjnym wykończeniem. Podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach w kraju oraz za granicą (na Węgrzech i we Włoszech). Posiada cztery stopnie trenerskie Powertex.

 

D

Przy organizacji naszych szkoleń korzystamy również ze współpracy z innymi trenerami, plastykami i artystami. Za tę pomoc serdecznie im dziękujemy.  

Ciepło pozdrawiamy wszystkich Artystycznie Zakręconych i zapraszamy do zakręconej artystycznie ARABESKi! Tu gości radość tworzenia!